Dacel Mühendislik

Ana Sayfa > Dacel Blog

Blog > Dacel Hakkında

17Tem

Çalışanlarımızı Tanıyalım : Ali Haydar Yıldız

Dacel Hakkında | 2 yorum | 17 Temmuz 2009 - 17:54:19 | Yazdırın | 

Yazıyı Paylaşın |

etiketler  ali haydar yıldız - depo - satış destek - türküler - munzur çayı -

Şirketimizin en eski elemanlarından, demirbaşlarımızdan biri olarak da adlandırabiliriz. İş disiplini, sakinliği, sorun çözme becerisiyle ön plana çıkarabileceğimiz Haydar Bey’in en önemli özelliklerden bir tanesi de görev takipçiliğidir, iş tamamen sonlandırılmadan peşini bıraktığı vakıa değildir.

   

Uzun süre yürüttüğü depo sorumluluğu görevinin ardından başarılı çalışmalarına satış destek ve iç satış organizasyonu yapısında devam etmektedir.

Geldiği topraklardan mıdır? nedir bilinmez çok sakin bir yapısı olmasına rağmen sinirlendiğinde gözü hiçbir şeyi görmez, karşısındakinin vay haline ! Munzur çayı gibi coşkunca gürler, kabına sığmaz.

Herkesin gıpta ettiği değişmeyen özelliklerinden bir diğeri de kilo almamasıdır, yıllardır hep aynı kiloyu ve formu nasıl koruduğu şirket içersinde çeşitli araştırmalara konu olmuştur.

Sahip olduğu isme nice türküler yakılmış bu arkadaşımız, türkü söyleme konusunda da yeteneklidir tüm çabalarımıza rağmen kendisine saz çalma hevesi kazandıramamış olsak da, biz kendisinden bir sürpriz beklemekteyiz.

 


Bu yazı hakkında toplam 2 yorum bulunmaktadır. Sizde yorum ekleyebilirsiniz >

Yorumlar
 ALEV   29.3.2010 - 12:03:39
Ali Haydar Yıldız hakkındaki bilgilere katılıyorum. haydar beyi yaklaşık 7 yıldır tanıyorum. işyerindeki çalışkanlığı ve arkadaşlarıyla uyumu ve sakinliği tek kelimele mükemmel bir insan kendisi.
 adı bende saklı   7.10.2010 - 16:40:38
mükemmel insan. yolun açık olsun. gerçekten abartı yok yüreği temiz özsü sözü bir. sevgiyle kal.

Yazıya Yorumunuzu Ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 Evet   Hayır* Her defasında yeniden girmemeniz için

Kategoriler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Popüler Etiketler

Arşiv