Dacel Mühendislik

Ana Sayfa > Markalar

BELDEN

BELDEN, öncelikli pazarları medya/eğlence, bina, endüstri ve güvenlik olan dünya çapında bir sinyal iletim çözümleri sağlayıcısıdır.Yüksek performanslı kablolar ve sinyal iletim ürünlerinin lider üreticisi olarak, BELDEN uzmanlık gerektiren- kablosuz teknolojiyi de kapsayan elektronik ve data networking uygulamalarında müşteri gereksinimlerini tümüyle karşılayabilir durumdadır.

Ana pazarların kapsamı :

Profesyonel medya yayıncılığı, eğlence ve genişband operasyonları - Radyo ve TV networklerinin, prodüksiyon stüdyolarının, profesyonel ses sistemlerinin ve kablo TV pazarının tüm gereksinimlerini sağlamak

Endüstriyel network, enstrümantasyon ve kontrol sistemleri
 - kablolama altyapısı ve tümleşik fabrika operasyonları sağlamak

Alarm, ses ve güvenlik sistemleri - Ticari işletmeler güvenlik ekipman tesisatları, yangın alarmı, turnikeler, geçiş kontrol, CCTV, PTZ kameralar ve ses sistemlerinde Belden kullanır.

Networking - ticari ürünlerimiz, data ve multimedya kabloları, bağlantı kabloları, yapısal kablolama sistemleri ve servisleri, kutular ve rack kabinler, yüzey kablo kanal sistemleri, aksesuarlar ve Power over Ethernet (PoE) sistemlerini kapsar.

Bina otomasyon sistemleri ve network - Kablolarımız bina içindeki değişik uygulamalarda network, ses sistemi, güvenlik, kompüterler, enerji yönetimi ve daha bir çok amaçlı kullanılmaktadır. 

Optik sistemler ve network - Fiber optik kablolarımız neredeyse tüm pazarlarda yüksek bandgenişliği ve güvenlik network uygulamalarında kullanılmaktadır.

Elektriksel ekipmanlar, motorlar ve teçhizatlar dahil - Bağlantı ve kılavuz teller yanı sıra çok-iletkenli kablolar, tüm motor ve elektriksel bağlantılarda kullanılmaktadır. 

OEM ekipmanları ve sistemleri - Belden ürünlerinin birçoğu OEM pazarının talepleri için özel tasarlanmışlardır.

Kablosuz haberleşme ekipmanları - Belden kabloları kablosuz teknolojide de var; access point aygıtlardan network alanına geçmek için kullanılmaktadırlar.

 

 Markalarımız