Dacel Mühendislik

Ana Sayfa > Ürünler > Kablolu & Kablosuz I/O Aktarım Teknolojileri > BANNER Wireless Sensör Networkleri

Surecross Wireless Ürünleri

Surecross Wireless Ürünleri

Banner SureCross Wireless Sistemi kablolamanın yüksek maliyet gerektirdiği uygulamalarda alternatif oluşturabilecek ağır işletme şartlarında bile çalışabilen endüstriyel kablosuz bir I/O network platformudur.

Ürün Etiketleri:   surecross kablosuz io aktarımı wireless kablosuz enstrümantasyon ölçümü gateway node banner engineering dx70 dx80 ip67 endüstriyel wireless

Ürün Spesifikasyonları

En temel SureCross sensör networkü bir Gateway sistem kontrolörü ve bir veya daha fazla node'ları izleyebilen ve /veya uzak lokasyonlardan I/O'ları kontrol edebilen bir platformdur. 

Node'lar işletme içersinde kolaylıkla konuşlandırılır, gateway'de derlemek için verileri toplar .Tesisatı kurmak esnek montaj ve besleme seçenekleri ile hızlı ve oldukça kolaydır.Node'lar 10-30v dc beslenebildiği gibi, birkaç yıl ömre sahip FlexPower bataryalarımızla haberleşme ve harici sensörler için güç sağlanır.

 

Ürün Fotoğrafları
Ürün Dökümanları
AçıklamaDöküman
SureCross ÜrünlerAdobe PDF Dökümanı  (PDF)
Önemli hatırlatma
Yukarıdaki belgeler sadece Adobe Acrobat Reader programı vasıtası ile açılabilir. Bu belgeleri sorunsuzca görüntüleyebimeniz için Adobe Acrobat Reader programını ilgili linkten indirip, bilgisayarınıza kurmuş olmalısınız.
Ürün Sertifikaları

Ürüne ait sertifika bulunamamıştır.

Ürünler